ASISTENT DE BIROU

Pentru a servi clientela noastră în expansiune și pentru a susține procesele noastre administrative, căutăm un nou membru în echipa noastră pentru postul de lucrător de birou.

Responsabilități:

  • Pregătirea și gestionarea documentației și rapoartelor: Elaborarea și gestionarea precisă și profesionistă a documentelor și rapoartelor generate de birou, inclusiv arhivarea acestora.
  • Coordonarea corespondenței primite și expediate: Gestionarea eficientă și organizată a tuturor corespondențelor primite și expediate, inclusiv e-mailurile și coletele poș
  • Înregistrarea, întreținerea și prelucrarea datelor: Menținerea actualizată a datelor companiei, inclusiv înregistrarea datelor, întocmirea evidențelor și analiza datelor.
  • Oferirea suportului administrativ echipei: Facilitarea muncii zilnice a membrilor echipei, de exemplu prin asistență în proiecte sau în îndeplinirea sarcinilor administrative.
  • Menținerea unei comunicări continue cu clienții: Comunicarea regulată și eficientă cu clienții, inclusiv gestionarea solicitărilor clienților și întreținerea relaț
  • Pregătirea ofertelor de preț: Elaborarea ofertelor pentru produsele și serviciile companiei, inclusiv calculul costurilor și personalizarea ofertelor în funcție de necesitățile clientului. Sarcini suplimentare:
  • Îndeplinirea sarcinilor organizaționale și operaționale: Gestionarea și comandarea materialelor de birou și asigurarea funcționării zilnice a biroului.
  • Organizarea întâlnirilor și evenimentelor: Gestionarea organizării întâlnirilor de afaceri și a evenimentelor.
  • Participarea la proiecte: Participarea activă în diferite proiecte ale companiei, inclusiv colectarea informațiilor și analiza datelor.
  • Gestionarea comunicării interne: Asigurarea fluxului de informații în cadrul companiei, inclusiv elaborarea buletinelor informative și a materialelor de comunicare.

Cerințe pentru post:

  • Muncă organizată și sistematică
  • Capacitatea de a rezolva probleme
  • Precizie și fiabilitate în muncă
  • Fluent în limba maghiară și română, atât scris cât și vorbit (cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj)
  • Capacitatea de a învăța și de a se adapta
  • Bune abilități de comunicare și organizare

Ce oferă compania?

  • Salariu competitiv: Salariul reflectă normele pieței și competențele personale, asigurând recompense motivaționale și corecte.
  • Mediu de lucru profesionist: Birou modern, cu tehnologie de ultimă oră și setări ergonomice ale locului de muncă, care favorizează o muncă eficientă și confortabilă.
  • Spirit de echipă dinamic și susținător: O echipă unită și prietenoasă, unde colegii se susțin reciproc și lucrează împreună pentru atingerea obiectivelor.
  • Oportunități de dezvoltare profesională: Traininguri regulate, workshop-uri și conferințe care permit creșterea profesională și dezvoltarea angajaț
  • Programe de recunoaștere la locul de muncă: Recompense și premii pentru performanțe remarcabile, care motivează și apreciază eforturile angajaț

Încurajăm aplicarea absolvenților fără experiență! Dacă ești o persoană proactivă și deschisă și te interesează munca administrativă, poți începe cariera în compania noastră ca absolvent fără experiență. Oferim suport în perioada de formare și posibilități de dezvoltare profesională.

Aplicare: Trimiterea CV-ului cu fotografie și a scrisorii de motivație la adresa de e-mail info@zsozo.ro.