INGINER MECANIC

GÉPÉSZMÉRNÖK

A ZSOZO vállalat, válaszolva a folyamatosan növekvő piaci igényekre, új gépészmérnököt keres csapatába.

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

  • Termékfejlesztési feladatok ellátása.
  • Metszetrajzok és termékrajzok készítése.
  • Termékek műszaki leírásának fejlesztése.
  • Gyártási és szerelési instrukciók készítése.
  • Szakterületi egyeztetések lefolytatása.
  • Adott projektek tervezési folyamatainak nyomon követése.
  • Szaktanácsadás a cég, partnereink és vevőink részére.

Elvárások a jelentkezőktől:

  • Műszaki végzettség.
  • Rendszerszemléletű gondolkodás.
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség.
  • Gyors munkavégzés határidők betartása mellett.
  • Folyékony írott és beszélt magyar és román nyelvtudás (más idegen nyelv ismerete előnyt jelent).

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény alapú bérezés.
  • Minden szükséges munkaeszköz biztosítása.
  • Fiatalos, munkára orientált csapat.

Hogyan jelentkezzen?

Küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az info@zsozo.ro e-mail címre.

Csatlakozzon a ZSOZO csapatához, és legyen részese egy dinamikus és innovatív munkakörnyezetnek, ahol valóban számít a hozzájárulása!