ELECTROMECANIC

Compania ZSOZO, în expansiune continuă pentru a satisface cerințele pieței, caută un nou membru în echipa sa pentru poziția de electromecanic. Candidații cu studii specializate sau experiență într-un domeniu similar au un avantaj, dar lipsa acestora nu este un criteriu eliminatoriu.

Principalele responsabilități ale postului:

  • Asamblarea, întreținerea și repararea produselor comercializate de companie.
  • Instalarea și punerea în funcțiune a motoarelor, acționărilor și sistemelor de control.
  • Implementarea sistemelor de casă inteligentă personalizate.
  • Consultanță tehnică pentru soluționarea problemelor.

Cerințe pentru candidați:

  • Cunoștințe de bază în electromecanică.
  • Gândire orientată pe sisteme.
  • Abilități excelente de rezolvare a problemelor.
  • Capacitate de a lucra rapid, respectând termenele limită.
  • Fluență în limba maghiară și română, scris și vorbit (cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj).
  • Disponibilitatea și dorința de a învăța și de a se dezvolta.
  • Rezistență la stres.

Ce oferim:

  • Salariu bazat pe performanță.
  • Toate echipamentele necesare pentru îndeplinirea sarcinilor.
  • Oportunități de dezvoltare în tehnologiile moderne.
  • O echipă tânără și orientată spre muncă.

Ce să faci dacă ești la început de carieră? Dacă ești o persoană proactivă, deschisă și receptivă, ai șanse mari să-ți începi cariera la compania noastră chiar și ca începător. Vom sprijini procesul tău de învățare și îți vom oferi posibilitatea de a te familiariza cu meseria. Succesele și realizările tale vor fi corespunzător răsplătite, iar noi vom asigura un mediu de lucru adecvat pentru desfășurarea activității tale.

Cum să aplici: Trimiteți CV-ul cu fotografie și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail info@zsozo.ro.

Back to blog