VÂNZĂTOR

ÉRTÉKESÍTŐ

Vállalkozásunk a folyamatosan növekvő kereslet kiszolgálása érdekében keresi új csapattagját egy értékesítő személyében. Az irodai értékesítés poszt betöltésénél előnyt jelent a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat illetve a műszaki jellegű végzettség, azonban ennek hiánya sem jelent feltétlenül hátrányt.

 Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Árajánlatok készítése és azok nyomon követése
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Szerződések megkötése
  • Potenciális ügyfelek keresése
  • Szaktanácsadás partnereink és vevőink részére

 Munkaköri elvárások:

  • Román nyelvtudás
  • Rendszerszemléletű látásmód
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Gyors munkavégzés határidőn belüli környezetben
  • Képesség és hajlandóság a tanulásra és a fejlődésre
  • Értékesítési véna és vállalkozói szemlélet
  • Magas teherbírási képesség

 Mit kínál mindezekért a vállalat?

  • Teljesítmény alapú bérezés
  • Minden munkavégzéshez szükséges eszközt
  • Fiatalos, munka-orientált csapatot

 Mi tévő légy ha pályakezdő vagy?

Ha proaktív, nyitott és fogékony személyiség vagy, vállalatunknál akkor is magas eséllyel kezdheted építeni a karriered, ha pályakezdő vagy. Mi segítjük a betanulásod és biztosítjuk számodra a szakma elsajátításának lehetőségét. Mi az eredményeid és sikereidet megfelelően fogjuk honorálni valamint biztosítjuk a megfelelő környezetet, hogy jól végezhesd a munkád.

Jelentkezés:   Fényképes önéletrajzzal + motivációs levéllel az info@zsozo.ro e-mail címen.

Back to blog